החלק האחרון של ההיסטוריה
153 החלק האחרון של ההיסטוריה
תקשור עם בנימין ודניאל
כ' באלול תש"ע   (ולא תש"ס כפי שצוין קודם בשגגה)

בנימין:
אני רוצה לומר כמה דברים חשובים, כי זה פשוט ב"ה, יעזור לעשות את התמונה של המצב שלנו בפוקוס חד. רוב האנשים בעולם מסתובבים כאילו שלא קורה כלום, אבל יחד עם זה בתוך הלב, בתוך הבטן מרגישים סכנה, מרגישים שמשהוא לא כשורה. אבל, רוצים להמשיך את החיים הרגילים במרכאות כפולות, ובלי לתת לדמיון לראות או להמחיש את העובדות הקשות שתוקפות אותנו יום יום, כמו העובדה שכדור הארץ משתנה, וחלק של השינוי, ודאי הבן האדם גורם לזה, וזה לא חיובי בכלל. כי האדם גורם לשינויים בטבע בגלל שהוא משתוקק לכסף, ולא איכפת לו מה שהוא מקלקל, כל זמן שהוא לא גר באזור הקלקול, כל זמן שהוא לא מושפע ישירות מהקלקול. הדוגמא הגדולה, זה מפרץ מקסיקו, והנפט שכל הזמן זורם לתוך הים, וזה עדיין זורם. ודבר זה יכול לשנות דברים חשובים שישפיעו לרעה על כל העולם.
כל אחד בעולם כבר יודע שהעולם עומד לפני מלחמה ענקית, המלחמה הקשה ביותר שהייתה אי פעם, וזה לא בדיחה, כי משנות החמישים העולם מפחד ממלחמה גרעינית. בשנות החמישים רק לארה"ב ורוסיה היו פצצות גרעיניות, אבל היום, כמעט לכל מדינה גדולה יש את הידע הזה, ולכן אנחנו עומדים לפני מלחמה כ"כ קשה, כ"כ הרסנית, כפי שלא הייתה מעולם, זה מפחיד מאד, וכל אחד מסתובב עם הפחד הזה, אם זה במודעות או אם לא.
ויש פחד אחר, פחד מהשלטונות, בכל העולם, בכל מדינה. אפילו בארה"ב הגדולה, שהיא תמיד בעד התושבים שלה, שהיא הדוגמא של הדמוקרטיה, שכל אחד יכול לחיות חופשי בלי דיקטטורה, יכול לבנות בית, להקים משפחה, לעבוד, להרוויח, לקנות, להיות ממש בגן העדן הגשמי. ויש אירופה, שאף פעם לא הייתה עד כדי כך דמוקרטית, אבל גם ברמה גשמית נמוכה קצת מארה"ב, אפשר לחיות טוב, לכל הדעות.
אבל עכשיו, גילינו, שיש קבוצה של מטורפים שהם שולטים, ודאי מאז מלחמת העולם השניה, אולי לפני, שולטים ושלטו על הממשלות, גם בארה"ב, גם באירופה, וכו', כמעט בטוח שגם בישראל.
ש. מה הכוונה מטורפים ?
ת. מטורפים זה לא מילה, הורגים אנשים ולא אכפת להם. ובזה כל הרע מתגלה ואפשר לראות את זה.
ש. איך אפשר לראות זה ?
ת. פעם היה נשיא ארה"ב בשם ג'ון קנדי. הוא נהרג. הרגו אותו, לא מי שאמרו שהרג אותו, אלא קבוצה של אנשים שרצו להפטר ממנו, כי הוא לא הלך לכיוון שלהם, לעשות כל מה שהם רצו. כדי שיוכלו להשתלט גם על ארה"ב וגם להרוויח הון כסף.
ש. מה עם רצח רבין ?
ת. מי שרצח את רבין, הוא לא מי שלחץ על ההדק, מי שרצח את רבין הוא מאותה קבוצה.
היו מלחמות, והיו כל מיני משברים כלכליים, והקבוצה הזאת, של אנשים חשובים, גוים ויהודים, שרוצים להשתלט על העולם ולכוון את זה לפי הדעות שלהם.
הקבוצה הראשונה שולטת בארה"ב, אנגליה ובכל אירופה. הקבוצה השניה ברוסיה, אפילו אם לשלטון קוראים דמוקרטיה עכשיו, יש אותו סוג של שלטון.
ועכשיו תבוא המלחמה הגדולה. ולמה המלחמה? ולמה עכשיו מלחמה? כי למעשה יש לנו ידע טכנולוגי עצום, אפשרות לעשות שלום וטוב בכל העולם, ובדיוק עכשיו רוצים מלחמה גרעינית עולמית. למה? פשוט, ככה, רוצים להשתלט.
ש. אם כבר השתלטו על אמריקה, אירופה ורוסיה, שזה כבר כמעט כל העולם, אז מה יש להם עוד להשתלט ?
ת. זה לא מספיק, כי עכשיו קבוצה אחת רוצה להשתלט על השניה.
חוץ מזה יש עוד גורם, וזה הערבים. הערבים הם קבוצה שלישית, שהם מאד מאמינים, וגם הם רוצים להשתלט על העולם, כדי להשליט את האיסלם, והם רוצים להיות מעל ליעקב ומעל עשיו, הם רוצים להשתלט לגמרי, וחלק רציני מההשתוקקות הזאת שלהם להשתלט הוא רוחני. הם בכל זאת הבנים של אברהם, הבני דודים שלנו, והם מאמינים בה', ויש להם ברית, אמנם לא באופן מושלם, ויש להם זכויות, אבל זה הכל יגמר עכשיו.
אז כל הקבוצות האלה הולכים להילחם. עכשיו הם יהיו שני קבוצות: (הקבוצה השלישית תצטרף לשניה) בקבוצה השניה: רוסיה, איראן, תורכיה, סין, צפון קוריאה, ונצואלה, ברזיל, אולי יש עוד, וברור שגם כל הארצות הערביות שמסביב לישראל, סוריה, לבנון, עזה וכו'.
בתוך הקבוצה השניה, הערבים בעצמם רוצים להשתלט על העולם. רוסיה מאמינה שתוכל בסופו של דבר להשתלט על הערבים, אבל בכל זאת הם עכשיו ביחד נגד אמריקה, אירופה וישראל.
ולכן זה המצב היום. יותר ויותר יודעים את זה, יותר ויותר יודעים שהמצב הוא קשה ביותר, והרבה עיתונים גוים מדברים על סוף העולם. והגוים הנוצרים הדתיים, הם גם מדברים על משיח. אמנם זה משיח אחר שלא קיים, אבל בכל זאת מדברים על סוף העולם.
ש. מה יצא להם מזה אם כל העולם ייהרס?
ת. לפי הנבואות, רוב העולם, שני שליש, ייהרס לגמרי או יהיה פגוע מאד קשה.
ה' פשוט מוריד את המסך על העיניים שלהם, לא רואים ולא חושבים. כל אחד בטוח שהוא זה שישתלט. זה כמו דור ההפלגה, נלחמים ל"ע עם הקב"ה, אבל בכלל אין פה מלחמה, כי ה' יגמור אותם, עם מכות יותר מדהימות מאלה שבמצרים, אבל קודם תהיה מלחמה.
ש. מה יהיה עם היהודים ?
ת. מי שחוזר לקב"ה בימים האלה לפני המלחמה, ישרוד ויגיע לעולם הבא ולמשיח ולעולם הנצחי אחרי זה, ב"ה. ומי שנדבק לשקר, הוא ברור, שייך לס.א., הוא ערב-רב או אולי הוא עמלק, לא משנה, הם שניהם באים מעשיו. גם בינינו יש הרבה ערב-רב וגם עמלק, (אגב, באחד המסרים דניאל אמר: מי שקורא את זה ויש לו צער בגלל שהוא חושב שהוא ערב רב, הוא בטח לא ערב רב, וגם אם הוא לא מצטער, זה עדיין לא אומר שהוא ערב רב). ולכן, אם נשאל כמה יהודים ישרדו, משהוא דומה למספר שיצאו מצרים כנראה, אני לא יודע, זה הכל רק ה' יודע.
ומתי זה יהיה ? גם לא יכול להגיד, רק יכול להגיד שזה בעתיד הקרוב ב"ה.
וכדאי לכל בן אדם עם שכל, גם יהודי וגם גוי, להתחיל לעשות תשובה, ולחזור לאמת, כי באמת אין זמן, ואני חושב שכל אדם שיודע קצת מה שהולך בעולם, יכול כבר לראות שהכל מוכן. רוב הנבואות כבר התקיימו, ואנחנו מוכנים לחלק האחרון של ההיסטוריה לפני המשיח.

דניאל:
ש. למה יש כזו התנגדות לצניעות ?
ת. בין היהודים יש הרבה ערב רב, כמו שכתבנו קודם, זה עפ"י האריז"ל, הגר"א, והאמרי חיים, ועכשיו, אנחנו בדור האחרון, ואנחנו מלאים ערב רב וגם עמלק, בין החילונים וגם בין החרדים.
ולכן, מה הערב רב עושה? ובמיוחד בין החרדים? הוא מושך את החרדים לשקר, ומה השקר? השקר זה הגשמיות, החומר, עגל הזהב, והוא מושך אותם לשם.
בהרבה דברים עם הכשר, אפילו עם הכשר של העדה החרדית, יש בעיה. לדוגמא, מקום של גלידות או פיצה או מיני מאכלים של הרחוב, עם שולחנות קטנים, ויושבים שם אנשים שאין להם כ"כ מה לעשות, רק לשבת לאכול ולפטפט, נשים וגברים צפופים במקום קטן, זה לא כשר גם אם האוכל כשר. זה לא מתאים ליהודי חרדי, זה רחובי, זה סגנון גוי, לא מתאים לנו. יש חטיפים או משקאות עם תמונות מגעילות השייכות לרחוב, שייכים לגוים, לא ליהודים. אז אפילו אם האוכל בפנים כשר, החבילה טריפה, והילדים שלנו, קונים את זה, רואים את התמונות, קוראים את הסיסמאות המגעילות שכתובות על זה, וזה משפיע. העבודה של הערב רב זה לקרר את היהדות, את האידישקייט של היהודי, למשוך אותו מהרוחני לגשמי.
ולכן כשיש קבוצה של נשים, ובהסכמת בעליהן הן מתלבשות כמו האמהות של פעם, עם שמלות ארוכות ורחבות, סינר, כיסוי ראש, שאל ורדיד, נשים כאלה מפריעות לס.א., כי זה מושך את הלב של היהודים האמיתיים ומחזיר אותם למה שהיה פעם, ואת זה הערב רב לא יכול לסבול, כי אז הם לא יכולים להשתלט על היהודים ולהחזיר אותם למצרים, וזה מפריע להם. והערב רב מתפללים "כאילו" לקב"ה, אבל מתפללים באמת לעגל הזהב.
מכל מה ששמענו עד היום, מה אנחנו צריכים לעשות ? זה להבין שהעולם הזה שקר, העולם הזה נהיה כ"כ מסובך, וכ"כ מעורבב עם שקר, שאי אפשר כבר לדעת בכלל איפה האמת, אז לכן, כדי להגיע לאמת, אנחנו חייבים לסגור את עצמנו מכל השקר, להקיף את עצמנו בחומות, ולחזור לאמת של הקב"ה, האמת שהיא אמת, ואפשר לעשות את זה אך ורק אם אנחנו חיים חיים של יהדות אמיתית מהבוקר עד הלילה, ומהלילה עד הבוקר, להשתדל לעשות כל מה שהקב"ה רוצה ולא פחות.
ואנחנו חייבים, אבל חייבים להיפרד מהעולם מסביב, כי גם העולם החרדי מלא שקר, וכדי להציל את התורה האמיתית, חייבים להסתגר ולבנות חומות, גם אמיתיות וגם רוחניות סביבנו, אין ברירה אחרת, ולהפסיק להתפלל לעגל הזהב, ולהפסיק לעשות מכל מיני דברים גוים כאילו מותרים.
חייבים לחזור לאידישקייט כמו שהיה.
בכל הדורות היו כאלה שרצו את העולם הזה, אבל כל אחד מאיתנו יודע למה אני מתכוון כשאני אומר "למה שהיה", אני לא מתכוון לשנים של ההשכלה, שקלקלו הרבה מאירופה, ובסופו של דבר, ה' הרס את רוב הקהילה באירופה, כי הם ברחו ממנו, ורצו להיות כמו הגוים.

ש. מה הכוונה לבנות חומות סביבנו ?
ת. לא להסתובב ברחובות שלא צריך, להחזיק את הילדים בבית ככל הניתן, והנשים יצאו מהבית רק לדברים חיוניים כגון לקנות אוכל, ללכת לשמחות, שיעורים וכדומה. ולא להסתובב מאוחר בלילה, ולהשתדל לדאוג שהבית יהיה נקי מהגסות של הרחוב. זה הצד הגשמי.
ברוחניות תמיד לחפש את קרבת ה', לחיות אך ורק לעשות את רצונו ולבנות בית של קדושה, בית שיהיה כמו בית המקדש.
בנימין: אני רוצה לומר גם, שכדי להפריד בינינו לבין הגוים והערב רב שיש בינינו, חייבים באמת לחזור לצניעות של פעם, שהאישה מכוסה בבית, וכשהיא הולכת החוצה, עוד יותר, ועוד יותר טוב מה שאמרנו מקודם. ושהגבר לא יסתכל בכלל על נשים, לא משנה איזה, ושומר חזק על הקדושה, ומלמדים את הילדים גם לשמור על הקדושה, ואז אפשר להגיע לעולם הבא, לימות המשיח, ולתחיית המתים ב"ה.

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6956499 פעמים
היום - 16/10/21