השביט מגיע
שני תקשורים מאת דניאל על כוכב השביט המתקרב אלינו, ועוד.

תקשור עם דניאל, ירושלים, כ"ח בשבט תשע"ו

כולם, לפחות רוב העולם – ישן. אני לא מבין איך ישֵנים כשקורים כל כך הרבה דברים מדהימים, דברים מאד רעים. אבל ישנים. יש פה ושם אנשים שמתעוררים ונכנסים קצת להתרגשות, או לצד הטוב או לצד הרע, אך הרוב הגדול ישנים. ואם מנסים להעיר אותם, להראות להם הוכחות שעומדים להיות דברים מאד קשים, דוחפים את הבן-אדם הצידה, מסתובבים לצד השני, ונרדמים שוב... פשוט לא רוצים לדעת.

לפני שנים עשו סרט קולנוע שהראה איזה אסטרואיד שהיה צריך להגיע לכדור-הארץ ולהרוס את כל העולם, ובסרט הקולנוע הזה היה נשיא שחור! וזה מאד מעניין שאנחנו פחות-או-יותר באותו מצב היום! (כבר דובר במסרים הקודמים שהרשעים השתלטו כבר מזמן על הוליווד – מקום תעשיית הסרטים הגדולה בעולם). אנשים ידעו. אדם אחד שהיה יושב-ראש ארגון גדול, עמד וסיפר בארוחת ערב-מפוארת, וזה היה בשנות השישים, שבעתיד יהיה נשיא כושי שיהרוס את אמריקה! איך הוא ידע את זה?... מעניין!...

אבל, עם כל הדברים המפחידים, ותיכף אנחנו נעבור על זה, על כל אחד ואחד מהדברים, בכל זאת האנשים לא מתעוררים! מעניין...

אמריקה – ארצות-הברית הגדולה שכולם היו כל כך רוצים להיות אמריקאים, עם דרכון אמריקאי, עם גרין-קארד – רצו להגיע לשפע של כל אמריקאי, פעם זו היתה המטרה של הרבה מאד אנשים, והאמריקאים עצמם היו מסתכלים על הדגל האמריקאי כמו סמל של הדבר-הכי-טוב-בעולם... אם היה בן-אדם שרצה להחזיר את הדרכון האמריקאי שלו היו מסתכלים עליו כמו על משוגע!

אבל היום – אין ארצות-הברית! ארה"ב היא כבר לא דמוקרטית, זו לא הדמוקרטיה הגדולה, החשובה, החזקה בעולם. כל זה כבר לא קיים. מה שקיים - זו האדמה שפעם היתה ארה"ב, בערך מסגרת מאד מדוללת של הדמוקרטיה שהיתה פעם הפאר של העולם.

הרשעים נכנסו, וכמה וכמה נשיאים כבר תחת השליטה שלהם. ואנשי הקונגרס, לרוב, הם לא כמו שצריך. הם בידים של הרשעים. ובסופו של דבר העבירו כל מיני חוקים בצורה לא-חוקית. ועכשיו הנשיא – דיקטטור! עוד לא רואים את זה ברור מאד, אבל רוב האנשים שמבינים יודעים שזהו זה. הוא הצליח להרוס את הצבא האמריקאי שפעם היה "הצבא" בעולם. הוא פיטר מאות גנרלים, וכל אחד שלא היה מוכן ללכת נגד האמריקאים – שיחררו אותו מן הצבא. הרגו אלפי-אלפי חיילים אמריקאים במלחמות כמו וייטנאם, קוריאה, אפגניסטן, בלי סיבות, זה הכל היה בשביל כסף. הרשעים אומרים כי בשנה של מלחמה הם מרוויחים יותר מעשר שנים של שלום... כי רוב תעשיית הנשק בעולם שייכת להם.

הוא הצליח, עם הרבה עזרה, להרוס את הכלכלה האמריקאית על ידי גניבות ענקיות שנעשו ע"י אנשים 'כביכול חשובים' כדי לְיַשֵּׂם את החלום שלהם: 'סדר עולמי חדש' – שכל העולם יהיה תחת שלטון דיקטטורי שלהם, עולם שמעט שולטים על הרוב, עולם עם אוכלוסיה בגודל אשר יספיק אך ורק לשרת את המעטים אשר ישלטו עליהם – עבדות, עבדות מוחלטת.

ארה"ב נהייתה מקום כמו כל המקומות. ואירופה כבר התמוטטה. המצב הכלכלי גרוע. כל המהגרים שברחו מסוריה, אפגניסטן ומכל מיני מקומות – הורסים את אירופה, וראשי-ממשלות כמו גרמניה, אנגליה ועוד נותנים להם לעשות את זה, כי זה חלק מהתוכנית. והותיקן גם בתוך זה, אולי אפילו הראש של זה. זה לא יאומן. הרבה אנשים נהרגו בגלל זה, הרבה נרצחו. מי שלא עשה מה שהרשעים רצו ממנו, מי שהלך נגד – כבר נגמר. וזה ממשיך...

אבל אנחנו ישנים. יש כמה שמדברים בארה"ב ונלחמים נגד הרשעים, אבל בכל אופן הרבה עדיין ישנים. והיהודים הטובים שלנו, באירופה, באנגליה, באמריקה, במקסיקו, בדרום-אמריקה, באוסטרליה, בכל העולם, גם בארץ-ישראל – ישנים. הם עסוקים יותר עם אידישקייט (יהדות) שטחית, לא-אמיתית, עסוקים עם מסיבות, עם בר-מצוות מפוארות, עם חתונות מפוארות, עם כל מיני דברים מאד גשמיים, כל-כך גשמיים עד שלא מרגישים את הרוחניות שבזה, את הלב-היהודי בזה, את הנשמה היהודית שבזה כבר לא מרגישים.

ברוב העולם הגשמיות שולטת על היהודים. עגל הזהב – זו העבודה הזרה של העם היהודי. אבל ברוך ה' – יש יהודים אמיתיים, 'עהרליכע יידען', שרוצים להיות עבדי ה', שרוצים אך ורק לעשות את רצון ה'. ברוך ה' שעוד יש, אבל הם מעטים, מעטים מאד.

האם אתם לא מבינים?! הולכת להיות נפילה כלכלית ענקית בכל העולם, ואי אפשר להציל את הכלכלה, למה? כי גנבו את רוב הכסף! הבנקים עובדים על "אויר חם" (משהו מלאכותי, לא אמיתי). אין מספיק כסף בתוך הבנק לשלם את כל החובות שלו... והכל הולך בלי מזומן כמעט, למה? כי אין להם... את הרוב גנבו, בכל העולם! לקחו את הכסף, גנבו את הכסף, פשוט... וזה מאורגן, זה לא שכל אחד עושה זאת בנפרד, זו שיטה. גונבים את הכסף, שולחים לאנגליה, ומאנגליה - מעבירים לבנק של הותיקן. זו השיטה וזו הדרך.

עכשיו, כשהבן-אדם רוצה לשלם משהו או להעביר כסף למישהו, הוא הולך לבנק ומעביר לחשבון של השני, בלי מזומן. הכסף עובר במספרים בלבד. הוא רוצה לקנות אוטו – נותן צ'ק. הצ'ק זה לא כסף, עוד פעם – זה מספרים. היום, בכל העולם, אם אדם רוצה ללכת לבנק לקחת כסף מזומן בסכום גבוה, מהכסף שלו, אז שואלים אותו: "בשביל מה זה?"... וצריכים לענות על כל מיני שאלות, ולפעמים אומרים לו שאי-אפשר להוציא...

הרשעים לא רוצים שאדם ישתמש במזומן, רק בכרטיסי-אשראי וצ'קים. בגלל שהם רוצים לדעת מה האדם עושה עם הכסף שלו, לאן האדם הולך, מה הוא עושה וכו', שהבן-אדם יהיה בשליטה מלאה של הרשעים.

הצליחו להעביר חוק בינלאומי שכאשר בן-אדם מכניס כסף לבנק, או מעביר כסף לפנסיה – הכסף שייך לבנק ולא לבן-אדם! וזה קרה ביוון ובקפריסין. (לפני שנה ביוון, הבנקים נסגרו לששה ימים, ניתן היה למשוך מהבנקומט רק שישים יורו ליום. בקפריסין הבנקים היו סגורים לשבועיים, ניתן היה למשוך רק מאה יורו ליום והוטל מס של 20% על החשבונות שהכילו מעל מאה אלף יורו. המיוחסים קבלו הודעה מוקדמת מספר ימים קודם, כדי שיוכלו להציל את הכסף שלהם... במאי 2012 בנק גדול באיטליה הודיע שהוא מקפיא את חשבון הלקוחות אצלו למשך חודש...) הכל גניבות, כולל ממשלות. גונבים את הכסף של הפנסיה... הבנקים יפלו, אין ספק. ומה שכן, האוכל יהפוך לכסף בזמנים האלה.

ויום אחד, יגידו בכל העולם שעושים יום-חופש של הבנק... אז ביום שישי יהיה סגור, בשבת וראשון לא עובדים בחו"ל, וגם בארץ כבר בהרבה מקומות, וביום שני תקומו, תלכו לבנק ולא תוכלו להוציא כסף, הבנק יהיה סגור... ואז יהיה 'שמחה וששון'... אנשים לא יוכלו לקנות את הדברים הכי-פשוטים, ומי שיש לו כסף בכיס - יפחד ללכת לקנות, כי אלה שאין להם כסף והם רעבים מוכנים להרוג בשביל אוכל...

ועכשיו אנחנו מגיעים לתיכנון שלהם, למטרה שלהם.

אחרי שהכל נופל - יעשו כרטיס-אשראי חדש, ואתה תקבל אותו רק בתנאי שאתה עושה כל מה שרוצים שתעשה, ואם לא – לא תהיה לך עבודה, לא אוכל, לא בית, לא כלום. רוצים לעשות את הבן-אדם לעבד! הרשעים ממש משוגעים. הם חושבים שהם יכולים להשתלט על כל העולם, לעשות עולם של דת אחת של עובדי עבודה-זרה, בלי יהודים, בלי נוצרים. הם רוצים להילחם נגד הקב"ה, להפוך את הרע לטוב ואת הטוב לרע. ואלו התיכנונים שלהם. ועכשיו כשהם מגיעים, כשהם מרגישים שכמעט הגיעו למטרה שלהם, מרגישים כמו כלב מאד רעב שרואה מולו חתיכת בשר גדולה ורוצה להגיע לזה, הרוק כבר יורד לו מהפה...

ופה בא הקב"ה ומפריע להם מכל הכיוונים... כמה אנשים הם כבר יכולים להרוג על-מנת לסתום להם את הפה?!... אנשים כבר לא מפחדים מהם. יש יותר אנשים שמוכנים להילחם, וחלקם הם האנשים שבתוך זה. המצפון שלהם כבר לא שָקֵט. אז יש להם באלגן. וכשהכוכב הזה יופיע, בגדול, אז תהיה פאניקה ובלאגן בכל העולם. הם לא יוכלו להשתלט על האנשים. ואני מאמין שהרשעים יגרמו למלחמת-עולם, יחד עם נפילה כלכלית, שיגרמו למהומות בכל העולם, כדי שהם, הרשעים, יוכלו להכנס בשקט לבונקרים בלי הפרעות של אוכלוסיית העולם.

אנחנו בכזה 'בְּרוֹךְ', גם בכלכלה וגם באִיום ענקי ורציני ממלחמת-עולם-שלישית. יש איומים מכל הכיוונים. אנחנו יודעים את זה, אנחנו צריכים לדעת את זה, אבל אנחנו לא יודעים מה הולך להיות.

רוסיה משום מה רבה קשות עם אמריקה, וזה מעניין. למה? כי ישנם אלפי-אלפי חיילים רוסיים שנמצאים בתוך ארה"ב, שעושים אימונים משותפים עם חיילים אמריקאיים איך להשתלט על אוכלוסיה אמריקאית, ולהביא אותם למחנות-פימה אם לא ירצו ללכת. ("הסוכנות הפדרלית (הממשלתית) לניהול מצבי חירום", באנגלית: Federal Emergencies Management Agency. ובראשי תיבות: FEMA), וזה מעניין מאד! אז העולם מתהפך.

הם התחילו לפני כשלש מאות שנה, בתקופת הבעל שם טוב והגאון מוילנא זצ"ל, ויש קשרים בין מה שנקרא היום ה'אילומינטי' או 'סדר עולם חדש', עם הכנסיה-הקתולית, עם העבודה-הזרה, עם השטן עצמו ימח-שמו-וזכרו, ועם תכנון שוודאי כבר קיים יותר ממאתיים שנה על 'איך יראה העולם תחת השלטון שלהם'. היה אחד שהיה ראש האילומינטי שכתב בערך לפני כמאה-וחמישים-שנה את כל המלחמות שיהיו במאה-העשרים ובמאה-העשרים-ואחת! איך הוא ידע?... כי כבר מאז הם תיכננו!

עכשיו הם מרגישים שהם הולכים לְנַצֵּחַ סופית. ואנשים בכל העולם ישנים, לא רוצים לדעת. רוצים שיהיו חיים רגילים. רוצים לחיות בלי בעיות. הם לא רוצים לדעת את האמת, כי הם מפחדים, והם לא רוצים לפחד. לא רוצים שמשהו אָיוֹם ונורא יקרה.

בשנות ה-60 כשהאסטרונומים כתבו ספרים על הכוכב החדש – פלנט-X, כשהם רצו להראות לעולם שזה קיים, איך הם ידעו שזה קיים? כי יכלו לראות שישנו איזה כוכב עם כח-משיכה מאד חזק אשר משפיע על המסלול של הכוכבים במערכת-השמש. ובכלל, פלנט-X הוא בצבע אדום, ולא יכלו לראות אותו בטלסקופים רגילים, אבל ידעו שהוא קיים שם. היה אחד שהיה ראש המדענים בנאס"א שמצא את הכוכב, והתחיל לכתוב ספרים על זה. רצחו אותו! כי רצו לשמור את זה בסוד.

אתם לא רוצים להאמין שישנם מחנות-פימה שהם לא פחות מאשר מחנות-הריכוז כמו הנאצים. לא רוצים להאמין לזה, אבל זו עובדה. גם בגרמניה לא האמינו שישנם מחנות כאלה. כל אחד יכול לחפש את זה בתקשורת הרשמית של הממשלה האמריקאית. אף אחד לא רצה להודות שזה קיים ושזה עבור האוכלוסיה האמריקאית, אבל אין בזה ספק.

בשנות ה-80 התחילו לבנות בארה"ב בונקרים עמוקים מאד בתוך האדמה, משהו מדהים, עם כבישים ומסילת-רכבת שמחברת מעל מאה התיישבויות בתוך הבונקרים בכל ארה"ב! חלק מהן זה צבאי, וחלק זה בשביל הממשלה האמריקאית וכל מיני עובדים עם רקע טכנולוגי או אחר שהם זקוקים. יש שם פיצות, סרטים, בריכות-שחיה, ואפילו מסעדות!... התחילו לבנות את זה בשביל מלחמה גרעינית, וכאשר תפסו מכל מה שדיברו בנאס"א שבאמת ישנו כוכב שמאיים על הכוכב שלנו, על כדור-הארץ שלנו, ואז התחילו לבנות את זה אחרת כי הם ידעו דברים. הם שלחו חלליות לחלל כדי לצלם את הדבר הזה יותר מקרוב עם מצלמות אינפרא-אדום, כי הכוכב הזה אדום ולא רואים אותו עם טלסקופ רגיל. ואז הם ידעו בדיוק מה צריך להיות, איזה הרס זה עוד יביא על כדור-הארץ. והרבה מתו בגלל שידעו, ודיברו, לא רצו שאנשים יֵדעו מראש, כי הם רוצים להכנס בשקט לבונקרים, מבלי שאף-אחד יפריע להם, שלא יתפסו שהם משאירים את כולם בחוץ ורק הם יכנסו פנימה... ואיך יָדעו שהם בונים את זה? הרי זה סודי! – כי נעלם המון כסף, טריליונים נעלמו מתוך התקציב ולא ידעו לאיפה זה הלך, ואם היו הוכחות – הם נעלמו עם נפילת התאומים ב- 9/11, כי המסמכים היו בפנטגון איפה שנכנס, דרך-אגב זה טיל ולא מטוס, אז כל ההוכחות נעלמו...

הכסף זורם שמה בשביל לבנות את הדברים האלה. וזה לא רק שם. הם עזרו גם לרוסים לִבנות, וגם הסינים בָּנוּ, וגם בארץ-ישראל יש לנו בונקר כזה, אבל לא בשבילי ולא בשבילכם... – רק בשביל "הנבחרים". אבל לא לדאוג, יהודים, כי אני מאמין מאד שהכוכב הזה יגיע, והכוכב הזה מגיע ישר מהקב"ה! ['כי אראה שמיך מעשה אצבעותיך, ירח וכוכבים אשר כוננתה...'] וכל התופעות שהמדענים אומרים שצריכים להיות כתוצאה מזה שהוא יעבור ליד כדור הארץ – יהיו. הוא לא יתנגש בו, בכדור הארץ, אבל יש לכוכב הזה כוח-משיכה חזק ביותר, וזנב ארוך של מיליארדים של אסטרואידים ומטאורים בכל מיני גדלים, וזה יעשה שינוי כזה מפחיד בכדור-הארץ, בדומה לְמַה שכתוב שיקרה – בזוהר, בתהילים, בנביאים וכו' לפני שמשיח מתגלה.

אני מאמין שזה יעבור אותנו, וכמו שכתוב, אלה שיושבים בארץ-ישראל באותו זמן והם צועקים לשמים ומבקשים מהקב"ה להציל אותם – אלה ישרדו, ולא ירגישו כלום בא"י. כתוב גם כן שכשזה עובר אותנו – אנחנו נהיה בחושך, זה יסתיר את השמש. אבל ברור שאנחנו נשרוד. כל אלה שהם יהודים-אמיתיים שעמדו בהר-סיני ואמרו "נעשה-ונשמע", אנחנו נשרוד – לא משנה מה. וכתוב שא"י תֵרָאֶה כמו תיבת-נח עם המים. ה' יעזור לנו ויציל אותנו. יהיו שינויים גדולים מאד בעולם הזה. רוב האנשים לא יהיו. זה יהיה הסוף שלהם. רוב האוכלוסיה של העולם לא תשרוד. וזה מה שהרשעים רוצים לעשות, הם רוצים שרוב האוכלוסיה של העולם תיעלם, ובעזרת ה', הקללה תהיה עליהם, ולא עלינו, על היהודים.

עם ישראל! תתעוררו! זה הסוף! תתפללו, תשתדלו להשתפר מאד בצניעות, גם הגברים, בלימוד של הגברים, בכל מיני דברים שהקב"ה רוצה מאיתנו. אני מאמין שזה חייב להיות, כי זה הדבר הכי קרוב לכל מה שכתוב בתורה, בנביאים ובכתובים. ואני מבקש מעם-ישראל: תתעוררו, תתעוררו, תעשו קבוצות, תתפללו, תבקשו מהקב"ה שעם-ישראל לא ירגיש את זה, שעם-ישראל יחיה. חייבים עכשיו להתחיל להתפלל ברצינות.

מה יקרה קודם – אני לא יודע (מלחמת עולם, נפילה כלכלית או הכוכב פלנט-אקס), אבל ברור לי שהרשעים רוצים לעשות משהו קשה ביותר לכיוון של מלחמה-עולמית. אני מאמין ואני יודע שהעולם הכלכלי שאנחנו רגילים אליו – ייעלם, יִמָּחֵק טוטאלית. אני יודע, ואני מאמין, ואני רואה שזה קורה: ארה"ב נהפכה לארץ מסכנה, מלאה זרים שפשוט נותנים להם לעבור את הגבול בלי כל שמירה. אני מאמין שיהיו בארה"ב מהומות קשות. אני מאמין ש'נִיבִּירוּ', פלנט-X, השביט, יעבור לידינו ויתן לנו 'זְבֶּנְגְ' כזה שלא נדע מה לעשות עם עצמנו... אני מאמין שאנחנו בסוף. אני בטוח בזה. אני מאמין שאנחנו בסוף, ואין לנו מה לפחד. ה' תמיד שומר על עמו ישראל, העם הנבחר ['שומר עמו ישראל לעד...'], העם שתמיד-תמיד בסופו-של-דבר הולך לגמרי עם הקב"ה.

עם ישראל! לא לתת לרשעים לקחת את האידישקייט (יהדות) שלנו, לא לפחד מהם! אתם מבינים את זה? זה חייב להיות. לכל אחד חייב להיות אומץ לא לתת לקחת מאף יהודי את הדבר שהכי חשוב לו, וזה – הקשר שלו עם הקב"ה. הקב"ה ישמור עלינו, אלה שרוצים את האמת. אלה שחיים עם האמת – ישרדו. לא לפחד, לא לפחד. אתם מכירים את השיר: "כל העולם כולו הוא גשר צר מאד – והעיקר לא לפחד כלל"...

וסוף-סוף הרשעים היו חייבים להודות שיש כזה כוכב, ואכן לאחרונה פורסם בכל העיתונות וגם באינטרנט שיש כזה כוכב וקראו לו 9-PLANET (הכוכב התשיעי), הם מסבירים כל מיני דברים, אך לא אומרים שזה בא לכיוון שלנו...

וכתוב במקורות שלנו שלפני שהכוכב מגיע יהיו שינויים בכדור-הארץ ['ה' מלך... תנוט הארץ...', פרקי קבלת שבת] רעידות-אדמה, סופות-טורנדו, התפרצויות הרי-געש. לפני כמה שנים היו מאה סופות טורנדו גדולות באמצע ארה"ב! ובולענים (Sinkholes) נפתחים פתאום ולא יודעים למה, ופני האוקינוס-האטלנטי עולים מאד, הרשעים אומרים שזה בגלל זיהום-האויר (מחמת התעשיה והמכוניות) אז ישנה התחממות, הקוטב-הצפוני נמס ולכן פני האטלנטי עולים. אבל האמת היא שהקוטב נמס מלמטה בגלל ההשפעה של פלנט-אקס ולא בגלל זיהום-האויר, שאם כך - הרי הקוטב היה צריך להיות נמס מלמעלה! ויש הרבה יותר רעידות-אדמה. אתמול היתה רעידת-אדמה גדולה בטייוואן. בארה"ב היה כזה קור וכזה שלג שסגרו את כל העיר ניו-יורק! ועוד דברים משונים בכל העולם. הבן-אדם לא יכול להיות בטוח במה שעומד להיות. אי אפשר לסמוך על אף-אחד, כמו שנאמר ע"י האוטיסטים לפני שנים, לא על שום ראש-ממשלה ולא משנה באיזו ארץ, על אף אחד אי-אפשר לסמוך היום.

מתוך מסר של דניאל מתאריך י"ב טבת תשס"ז: "...יהיה מצב עוד יותר קשה בעולם, הרבה יותר קשה והעולם יהיה במצב מאד מבולבל וקשה. וכל מיני דברים שסמכנו עליהם כמו הצבא האמריקאי, ה-SOCIAL SECURITY באמריקה, הביטוח הלאומי פה, צה"ל, הדולר הנצחי, היורו הגבוה, וה-POUND STERLING החזק, והרפואה והטכנולוגיה וכל הדברים שהעולם המודרני שאנחנו סומכים עליהם במקום על הקב"ה. כל זה יתפרק ויהפוך לאפר, יעלם מהעולם כאילו לא היה אף פעם..."

הכל מותר, וזה לא יכול להמשיך. העולם כל כך רע כללי ['ותשחת הארץ לפני האלוקים', פרשת נח], שרק הקב"ה יכול למחוק את זה לָנֶצַח, למחוק את השטן שכל הרשעים מתפללים אליו, שלא נדע. אין מה לעשות. בן-אדם לא יכול לעשות את זה, רק ה'. ה' חייב לגמור את זה. זה עבר כל גבול. ["בִּלַּע הַמָּוֶת לָנֶצַח וּמָחָה ה' דִּמְעָה מֵעַל כָּל פָּנִים וְחֶרְפַּת עַמּוֹ יָסִיר מֵעַל כָּל הָאָרֶץ כִּי ה' דִּבֵּר", ישעיה כ"ה ח'].

 

תקשור עם דניאל, ירושלים, כ"א אדר א', התשע"ו

אנחנו דברנו הרבה על כוכב השביט או 'פלנט-אקס' או איך שאתם רוצים לקרוא לו, על כל מה שהוא יכול לעשות לכדור-הארץ, איך שהוא יכול לשנות את הכל בצורה קשה ביותר, ולהפוך את העולם שכל-כך היינו רגילים לו למציאות אחרת לגמרי. ודאי שגם רוב האנשים בעולם יהרגו, כבר לא יהיו. [זכריה י"ג, ח': "וְהָיָה בְכָל הָאָרֶץ, נְאֻם ה', פִּי שְׁנַיִם בָּהּ יִכָּרְתוּ יִגְוָעוּ, וְהַשְּׁלִשִׁית יִוָּתֶר בָּהּ']

אני רק רוצה לומר לכל היהודים האמיתיים שקשורים עם הקב"ה שזה חייב להיות, זה חייב להיות כך. כי האדם לא יכול להרוס את העולם שהקב"ה ברא. הוא לא יכול. הוא יכול לפגוע בזה, הוא יכול לעשות דברים קשים לזה, אך הוא לא יכול להרוס את זה. רק הקב"ה יכול. ברור לי בלי ספק, שה'ניבירו' קיים ויגיע אלינו. אני לא יודע בדיוק מתי, אבל לא יקח הרבה זמן. זה בא בשביל לנקות את הטינופת של העולם-הזה [פרשת נח].

האנושות היתה בטוחה שהיא רק עולה ועולה, וכל דור יותר טוב מהדור הקודם, אבל זה שקר. לפי היהודים זה לא נכון. לפי היהודים – כל דור הוא פחות מהדור הקודם. [שבת קי"ב: "אם ראשונים כמלאכים אנו כבני אדם, ואם ראשונים כבני אדם אנו כחמורים"], אז אנחנו הדור הכי נמוך מכל הדורות, ולכן פתאום פרצו ידיעות שיותר ממאתיים שנה או הרבה יותר מזה, השטן שולט ברוב העולם. היו לנו צדיקים גדולים, אבל בדרך-כלל, בעולם השטן שלט ושולט 'בגדול'.

עכשיו זה יגמר. נגמר הזמן של השטן והחבר'ה שלו. כל הרשעים יֵעלמו ורק היהודים-האמיתיים ישארו. יהודי-אמיתי זה יהודי שהנשמה שלו עמדה בהר-סיני ואמרה "נעשה ונשמע". וכל הערב-רב שעשו לנו כל-כך הרבה צרות כל השנים – יעלמו, ורוב הגויים יעלמו.

רק הגויים שמבינים שטעו בכך שהאמינו בכוחות שונים מהקב"ה, והגויים שלא האמינו בכוחות האלה, אך הלכו לפי מה שהקב"ה אמר – הם ישרדו. אף אחד אחר לא ישרוד. במבול - עוג מלך הבשן שרד, אבל הפעם לא יהיו כאלה, רק אלה הנבחרים של הקב"ה.

כוכב השביט יגיע, עם כל הפחד, ועם כל ההרס, אבל עם ישראל שיושב בארץ ישראל – לא לפחד, אין ממה לפחד. אנחנו הילדים של הקב"ה, ולא לפחד. אנחנו ביחד, אנחנו עַם אחד. אנחנו הָעָם הנבחר של הקב"ה. זה לא השתנה וזה לא ישתנה לעולם ['כי אני ה' לא שניתי ואתם בני יעקב לא כליתם...', מלאכי ג'].

תתכוננו, לא לפחד, אתם יכולים לאסוף אוכל, שתיה וכו' (נאמר באחד התקשורים הקודמים – למשך שבועיים), אבל לא לפחד, כי ה' ישמור עלינו, וגם ידאג לנו לכל מה שאנחנו צריכים. אז שיהיה לכם מה שאתם צריכים בהתחלה, וה' ימשיך לשמור עליכם ולתת לכם את מה שהבן-אדם צריך בשביל לחיות. זה יקח קצת זמן עד שזה יגמר, עם הפסקות, על-מנת שנוכל להתרגל למצב החדש. לא להתייאש. להיות עם ה'.

ה' אוהב אותנו ועושה לנו רק מה שצריכים כדי להגיע לחיים נצחיים. אז עם-ישראל, תהיו עם הקב"ה. כל הגשמיות העצומה שאנחנו אספנו בדורות האחרונים – תיעלם לגמרי. הנשים תהיינה צנועות וגם הגברים. יהיה לנו כל מה שאנחנו צריכים בשביל לחיות, ויהיה לנו הרבה יותר מבחינה רוחנית, זה יהיה לנו הדבר הכי-הכי חשוב ללא הגשמיות המיותרת.

יהיה עולם שאני פשוט לא יכול לתאר את זה, כי זה יהיה כל כך טוב – אין לי מילים. ואני מתגעגע לזה, מתגעגע ממש, וזה יהיה עוד יותר טוב מגן-עדן, מהגן-עדן שאחרי הגן-עדן של אדם וחוה, שבו נשמות נחות ומחכות לחזור לעולם הזה, אבל זה יהיה עולם - 'מעין עולם הבא', ויהיה לנו גם גן-עדן פה, כמו פעם.

שוב, לא לפחד, כי אין פחד, רק לאלה שלא בוטחים בה' יהיה להם פחד, והפחד הזה זה לא טוב, זה יביא סבל, אבל כל יהודי-אמיתי בסופו של דבר ינצל. אז עם-ישראל, תתפללו לה' להציל אותנו ברחמים, שלא נסבול, שתמיד נדע שאין עוד מלבדו []. הכוכב הזה, הוא נשלח ע"י הקב"ה לעזור לנו להגיע לתיקון הגדול שלנו וליהנות שוב בעולם שכולו גן-עדן.

איך אפשר לראות את הכוכב?

לצלם את פלנט-אקס זה לא פשוט. זה לא צילום בחתונה ממרחק של מטרים ספורים, אלא צילום במרחק של מיליארד וחצי קילומטר! ובנוסף, האור החזק של השמש מסתיר את כל הכוכבים הנמצאים 'מאחוריו'. לפיכך נדרש ציוד צילום יקר או סיעתא דשמיא. מאחר ופלנט-אקס מגיע מאחרי השמש אז הכיוון ידוע. ומאחר ובמשך היום אור השמש הוא חזק מאד, הרי ניתן לצלם את הכוכב רק בזמן הזריחה או השקיעה, זמן בו נחלש אור השמש. לפי מספר תמונות שפורסמו ניתן לראות את הכוכב מימין לשמש בזמן הזריחה או משמאל לשמש בזמן השקיעה. בנוסף לכך, ניתן לראות את הכוכב רק ממקום גבוה המשקיף על מישור, ביום שמש ללא עננים. חשוב לזכור – אסור להסתכל לכיוון השמש מכיון שזה גורם נזק לעיניים עד כדי עיוורון. ניתן להסתכל דרך מצלמות דיגיטליות או משקפי שמש כהות.

 

תרגום ועיבוד של קטעים ממכתב שפורסם לפני שנים ברשת החברתית. שם הכותב וזהותו אומתו. התוכן המדהים מדבר בעד עצמו...

אני פוליטיקאי נורבגי. ההוכחה שלי שמה שאני אומר זה נכון הוא בתצלומים ששלחתי המציגים אותי, את ראש-הממשלה והשרים שאני נוהג לפגוש ואני מכיר. הם יודעים את כל זה, אבל הם לא רוצים להבהיל את האנשים או ליצור פאניקה המונית.

ממשלת נורבגיה בונה יותר ויותר בסיסים בבונקרים תת-קרקעיים. הם אומרים שזה פשוט להגנה על העם של נורבגיה ממקרי-אסון. כאשר שאלתי 'מתי הבניה תסתיים?', ענו: "לפני 2011". הם נבנים גם בישראל ובמדינות רבות אחרות.

Planet X מגיע, ונורבגיה החלה עם איחסון של מזון וזרעים באזור סְבַאלְבַּרְדְ בצפון הארקטי בעזרת ארה"ב והאיחוד האירופי. הבונקרים התת-קרקעיים מיועדים רק לאלה הנמצאים בשלטון ולאנשי-מפתח כגון רופאים, מדענים, וכן הלאה. באשר לי, אני כבר יודע שאני הולך לאזור של Mosjoen (עיר בנורבגיה) שבו יש לנו מתקן צבאי עמוק מתחת לאדמה. כל הבונקרים מחוברים ביניהם עם מנהרות, יש תיקשורת וכלי-תחבורה ביניהם. האנשים אשר ישארו על פני השטח למות יחד עם האחרים לא יקבלו עזרה כלשהי. התכנית היא ש-2,000,000 נורבגים יועברו למקומות בטוחים, וכל השאר ימותו. כלומר 2,600,000 יאבדו אל תוך הלילה ולא ידעו מה לעשות.

אני מאוד עצוב. לעתים קרובות אני בוכה עם אחרים היודעים כי כל-כך הרבה אנשים ימותו. הממשלה משקרת לעם כבר משנת 1983. כל הפוליטיקאים הגדולים יודעים זאת בנורבגיה, אבל מסתירים זאת, כי הם יודעים שאם יספרו – יֵהָרְגוּ בוודאות. אבל לא אכפת לי יותר על עצמי. האנושות חייבת לשרוד, המין האנושי חייב לשרוד. אנשים צריכים לדעת את זה.

כל הממשלות בעולם מודעות לכך. לכל האנשים שיכולים להציל את עצמם אני רק יכול לומר כי כדאי לעבור למקום גבוה, לאכסן מזון למשך חמש שנים לפחות עם שימורים ומים למשך זמן מה. רצוי גם גלולות נגד קרינה אם התקציב מאפשר זאת.

אני מבטיח לכם ב-100% כי הדברים הבאים יקרו. ישנן ארבע שנים להתכונן לסוף. תשיגו נשק, תתארגנו בקבוצות הישרדות, תחפשו מקום גבוה ובטוח עם מזון למשך זמן. שאל אותי משהו ואני אענה ככל שאני יודע על הקשר הנורבגי לכל זה. הסתכל מסביב: הם בונים בסיסים תת-קרקעיים בכל מקום. תפקחו את העינים, תשאלו את הממשלות מה הם בונים, והם יגידו: "אַהּ, זה רק אחסון לאוכל", וכן הלאה. הם יעוורו אותך עם כל השקרים.

לעיתים קרובות אני רואה את הפוליטיקאים, אנשי השלטון בנורבגיה, הם לא מה שאנחנו חושבים. זה כאילו שהם נשלטים בכל מחשבה, ובכל דיבור. הם עושים ואומרים בדיוק מה שאומרים להם לעשות. זכור כי כל אלה שחיים בתחום העיר הם אלה שיפגעו וימותו קודם, ולאחר מכן יכנס הצבא לטהר את שאר הניצולים (מהקרינה?) ויש להם הנחיה לירות כדי להרוג אם קיימת התנגדות להביא אותם לתוך המחנות, שבהם כל אחד יקבל מספר ותג.

הציבור לא יֵדַע מה קורה עד לסוף, כי הממשלה לא רוצה ליצור פאניקה המונית. הכל יקרה בשקט, והממשלה פשוט תיעלם לתוך הבונקרים. אבל אני אומר: לא לטמון את הראש בחול, תתארגנו בקבוצות כדי להיות בטוחים עם המשפחות שלכם. תעבדו יחד כדי למצוא דרכים להתמודד ולפתור את כל הבעיות הרבות שיגיעו.

לאחר המכתב הראשון, המקור התבקש לענות על מספר שאלות, ולהלן המכתב השני:

בקרתי מספר פעמים בכמה בסיסים תת קרקעיים. השתמשנו בכעין רכבת-קלה כדי להגיע ממקום למקום. יש לי הוכחות למכתב שלי, ואני סומך במאת האחוזים על המקורות שלי. הם מפחדים להגיד את מה שהם יודעים כי הם מפחדים על חייהם. אני פשוט רוצה שהציבור מה קורה. אני לא מפחד למות. כל הפוליטיקאים בשלטון בנורבגיה יודעים על כך. אני דואג לעתיד הילדים שלי וכל הילדים האחרים שיגדלו בעולם החדש. אנחנו צריכים לעשות הכל כדי שהם יגדלו בידיעה מה שהוריהם עשו בשבילם, כגון מתן מידע זה לאנשים כמוכם.

בשנת 2009 ממשלת ... תיבחר ו... ייבחר לראש הממשלה. זה כבר ידוע וחשוב להבין את זה. כל הבחירות – הן זיוף אחד גדול, ורק האנשים מאותה קבוצת-השלטון עולים לשלטון, כל אחד בתורו. תראה את ההיסטוריה הפוליטית של נורבגיה עד עכשיו. נא לחלוק את המידע הזה עם השאר. כשיגיע הזמן אנשים ישרדו בגלל האינפורמציה שהם למדו. אני לא מקבל שום דבר חוץ מצרות מפרסום זה, ואין לי שום צורך להטעות אף אחד. אני עושה את זה רק כדי לחשוף מה יקרה במדינה שלי על מנת שיותר אנשים ישרדו את העתיד לבוא.

מכתב שלישי:

כשהייתי בצבא נדרשה היחידה שלי לבצע משימה מסויימת באחד הבסיסים התת-קרקעיים. נאמר לנו: "אל תשאל שאלות, פשוט תעשה את העבודה שלך...". מאוחר יותר, כאשר נחתנו מחוץ לבסיס, נלקחנו במשאיות אל תוך בסיס שבו היו דלתות ענקיות עם משמר כבד של אנשי צבא אחרים. נכנסנו דרך הדלתות וחשבתי: 'מה זה צריך להיות?'. הרגשתי קצת מפוחד בהתחלה. זה היה משהו כמו מתוך סרט-מדע-בדיוני. זו היתה הפעם הראשונה שהייתי בבסיס שכזה. לאחר מכן, עברנו במנהרה ארוכה באורך של כ-500 מטר. חיכו לנו אנשי-צבא מצויידים בנשק. אנחנו חולקנו בקבוצות. חלק פנה לדרך אחרת, ואני והקבוצה שלי התבקשנו לבוא עם השומרים למקום אחר. כשהגענו התבקשנו לשים מסכות 'להגנתינו'. חשבתי לעצמי: 'להגנתינו'?! האם אנחנו לא מספיק מוגנים בתוך מתחם תת קרקעי ענק זה ועל ידי שומרים עם נשק?!..'

הוכנסנו לקרונועים באורך כשתים-עשרה מטר, הייתה לזה צורה מחודדת מלפנים ומאחור. היו בו עשרה מקומות ישיבה. ניתן להסיע אותו בשני כיוונים בלי צורך להפוך אותו. המהירות היתה גבוהה מאד והרגשתי חולה בתום הנסיעה. היה גם מקום למטען שאתה יכול לקחת איתך. היו הרבה קרונות כאלה סביב.

אני יודע שכאשר קרונוע כזה עבר הוא נע במהירות. מעולם לא ראיתי דבר שכזה לפני כן. מאוחר יותר, כאשר הגענו לתחנה הרגשתי חולה. גם האנשים האחרים שהיו איתי הרגישו כמוני. אחד השומרים אמר שזה קורה בפעם הראשונה לכולם. היו שומרים עם נשק בכל מקום... השומרים עצרו אותנו ואמרו לנו להחליף בגדים בתוך חדר אחר ולבוא איתם. לאחר מכן, אנו נלקחנו למעלית שבה לדעתי היינו אמורים לרדת, אך זה נסע הצידה במשך כשלוש דקות. שוב, חשבתי עד כמה גדול הוא המקום הזה!

לאחר מכן, כאשר חזרנו לבסיס אחרי שבצענו את המשימה, חשבתי שהעולם אינו באמת כפי שהוא נראה, וכי הרבה דברים מוסתרים מהציבור. זה העציב והפחיד אותי. בהמשך חיי, כאשר נכנסתי לחיים הפוליטיים התחלתי לבדוק את זה, כי הרגשתי שאני חייב לדעת. מה שגיליתי היה כי בסיסים ענקיים אלה שבתוך האדמה נועדו עבור אנשי-השלטון והצבא בכדי לשרוד בפנים. היה איזה אִיוּם שהולך לקרות וכי המין האנושי חייב לשרוד, וזהו: "Planet X". למדתי על זה מכל מה שראיתי עד עכשיו.

הממשלה יודעת את זה, והם מסתירים את זה מידיעת הציבור. הם כבר במעקב אחרי האובייקט הזה במשך זמן רב, ומקבלים על זה עידכונים מארה"ב. אני יודע כי נבנו בנורבגיה שמונה עשרה בסיסים כאלו. אני לא יודע מה הן כל הסכנות של הכוכב הזה כי אני לא מדען, אבל מה שאני יודע זה שהם נבנו במשך ארבעים או חמישים השנים האחרונות. וכאשר האובייקט הזה יעבור יהיו הרבה בעיות על פני השטח של כדור הארץ. זה כל מה שאני יודע. זו הסיבה מדוע הם מתכננים לרדת למקלטים מתחת לאדמה. וכאשר האירוע הזה יגיע, הם בטוחים כי יצרכו לחיות שם חמש שנים או יותר. וכאשר יֵדעו שהסכנה חלפה והשטח בטוח הם יוכלו לעלות ולבנות את העולם מחדש. נֶאֱמַר לנו כי יש משהו בחלל והוא הולך לגרום הרס רב.

אין לי רצון לייצור פאניקה המונית. אני רק רוצה לומר לציבור מה שעתיד לבוא. אני עשיתי מה שאני יכול מבחינתי. יש דברים בעולם הזה שאינם ידועים לציבור. ויש דבר אחד שאני יכול לומר על זה: להיות מוכן, לא לחכות לעזרה מהממשלה ולא להאמין בהם. בברכה http://projectcamelot.org/norway.html

 

עובד נאס"א חושף: (תרגום)

הֵחֵל מסוף שנות החמישים היתה באמריקה סערה מדעית על הדבר הזה שָׁם בחוץ, בחלל. כל האסטרונומים צפו אותו, וזה היה בתקופה שלא פחדו לדבר על זה.

בשנת 1961 פורסם במגזין מדע-פופולרי עלPlanet-X . על הכריכה היתה תמונה של כוכב-לכת אדום ענק וגל ענק המתקרב לחופי קליפורניה. היה כתוב שהגל יהיה בגובה שלש ק"מ! התרגשתי מאד והראתי את התמונה לכולם בבית, הם קראו את העיתון ואמרו שכתוב שזה יהיה עוד חמישים שנה... ועד היום אני שומר את המגזין.

ובכן חמישים שנה עברו... ו- Planet-X נמצא מעלינו! ראיתי אותו בטלסקופ החלל 'הַאבְּל' (HUBBLE - שוגר למסלולו ב-1990, חג במסלול בגובה 600 ק"מ מעל פני כדור-הארץ במהירות של 7 ק"מ בשניה ומשדר תמונות מהחלל. עלות בנייתו – 2.5 מיליארד דולר). הכוכב נראה כמו כדור אש אדום, ומאחוריו שובל ארוך אדום העשוי מכל החלקיקים הקטנים המקיפים אותו. לפני עשרים שנה הוא נראה כמו אבק, ענן אדום בהיר, ועכשיו כאשר הוא התקרב, הוא נראה דרך הטלסקופ כאילו שהוא מעבר לרחוב, הוא נראה כמו מערכת-שמש קטנה, אתה יכול לראות את הכוכבים הסובבים אותו והוא בא ישר לכיוון שלנו. אני מקווה שהדבר הזה לא יפגע בנו.

ממש בקרוב, וזה באמת יקרה לנו, נתחיל 'לחטוף'. כל מיני דברים יתחילו להכות אותנו. מרחפים סביבו טריליוני אסטרואידים, ממש אבק של חלקיקים. חלקם בקוטר של כשמונה מאות קילומטר! הכוכב יקיף את השמש ויבוא אלינו... אי אפשר לדעת כמה פסולת יש בזנב של הדבר הזה, וכדור-הארץ יעבור בתוך הזנב שלו... יש לו זנב עמוס זבל, ואני מתכוון שזה צפוף מאוד עם אבק וסלעים, וכאשר כדור-הארץ יעבור דרכו - זה יכה אותנו כמו בהתפרצות זעם (PADDY). זה יכה כל דבר על פני השטח של הקרקע. אנו צריכים להיות במקלט בעומק של לפחות עשר מטר בתוך האדמה עם כיסוי הגנה של לפחות חמש מטר בטון, בגלל שהסלעים האלה ישברו ויעברו דרך כל גג של בית שעדיין עומד על תלו...

כאשר הכוכב הזה יעבור הוא יסובב את הצירים של כדור-הארץ (pole shift). (לא ממערב למזרח אלא מצפון לדרום). החבר'ה ב-CIA אמרו לי שזה ימשך עשרים ושמונה דקות. הקוטר של הכוכב הזה הוא כ-75,000 ק"מ (גדול פי ששה מכדור הארץ), והטמפרטורה שלו מוערכת בכעשר מליון מעלות! הוא יורה לכל הכיוונים אבק של חלקיקי תחמוצת ברזל אדום (red-iron-oxide-particles).

הכוכב לא יפגע בנו, אבל יעבור ליד. זה יגיע כל-כך מהר, וזה יהיה עלינו לפני שאנחנו אפילו יודעים שזה מגיע. המשיכה המגנטית שלו מדהימה. השדות האלקטרומגנטיים של הכוכב הזה יהיו כל כך חזקים שהוא ימשוך ויסובב את הקוטב הצפוני בתשעים מעלות. אם בני-האדם לא יתחבאו מתחת לאדמה עם קסדות על הראש – זה 'יטגן' להם את המוח (ההשפעה האלקטרומגנטית) והם ישכחו את כל מה שהם ידעו, הם יהיו אידיוטים גמורים! אחרי שהדבר הזה עובר – הם יאבדו את החושים שלהם, ולא ידעו מאיפה זה בא להם.

נאמר לי שיהיו גלים בגובה של מאתיים מטר אשר יקיפו את כדור-הארץ, וההשפעה של זה כל כך קשה, ובמקומות שאין קרקע מוצקה – יהיו בולענים. יהיו רעידות-אדמה שאתה לא יכול לדמיין, תהיינה רוחות במהירות של חמש מאות קמ"ש, ובמקומות אשר הם ינשבו – לא ישאר דבר עומד.

המדענים יודעים עליו הרבה שנים. אם הם יכולים לראות כוכבים במרחק של שנות אור, איך לא יכולים לראות כוכב שנמצא בחצר האחורית שלנו, במערכת השמש? ועוד מעט תוכל לראות אותו ללא ציוד מקצועי. העניין הוא שהם שומרים זאת בסוד בכדי למנוע פאניקה מהציבור.

זה יהיה הסוף של העולם כפי שאנחנו מכירים אותו!

 דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7812378 פעמים
היום - 05/03/24