פרק 105 - מילים אחרונות
 

פרק 105  - המילים האחרונות לעם ישראל -  קטע אשר הושמט מהתיקשור האחרון
מסר ליהודי רוסיה

(התייחסות למסר שכדאי ליהודי רוסיה לעלות ארצה)
בנימין: ולרוסים, ששמעתי עכשיו שחשבו שאולי אנחנו האוטיסטים עובדים בשביל הממשלה הציונית, אני כמעט התפוצצתי מצחוק, שהאוטיסטים עובדים בשביל הממשלה הציונית? ח"ו, הממשלה הציונית עומדת ליפול, ליפול חזק, כל המדינה, כל הסמלים של המדינה, הכנסת, הצבא, הנשיאות, הכל, הכל עומד ליפול, אפילו ביטוח לאומי וקופ"ח, הכל יפול. שכחתי, מס הכנסה, תכניס את הבנקים גם, וכל אלה, כל הסל הזה, כולם יפלו, ויישארו רק אלה שמאמינים בקב"ה ממש ובוטחים בו.

ואם דיברנו ליהודים ברוסיה, כל בן אדם טיפש יכול כבר לראות שאין עתיד לגור ברוסיה, או באמריקה או באנגליה וכו', אבל רוסיה יכולה פתאום להתהפך כנגד היהודים יותר מהר מאנגליה או אמריקה. יש לרוסיה היסטוריה עשירה של שונאי יהודים, ובזמן האחרון יש אנטישמיות ענקית ברוסיה, אמנם לא אוהבים לדבר על זה, אבל זה קיים וזה לא משהוא חדש. כל רוסי נולד אנטישמי, אולי כמה לא, הרוב העצום נולדים אנטישמים.

ויום אחד האדון פוטין שהוא שונא ישראל, יכול לסגור את השערים ואז יהיה קשה מאוד לצאת, וכל אדם עם קצת יכולת ראיה עמוקה יותר, יודע שאני צודק, למה להישאר במקום כ"כ מסוכן? לא רוצים לבוא לארץ? אל תבואו, אבל הארץ זה המקום הבטוח ביותר, ודאי צריך להיות אדם מאמין, אבל אם אדם מאמין והוא בארץ, הוא בכל זאת במקום הבטוח ביותר. אז אני יודע שאין פרנסה וקשה לבוא בלי פרנסה, אבל יש הרבה יהודים שבאו לרוסיה דווקא בשביל פרנסה, מצאו מספיק פרנסה, ואפשר לעזוב את המקום, כי עוד מעט גם שם לא יהיה פרנסה.
שאלה: האנשים באוקראינה לא רואים את עצמם כחלק מרוסיה, אלא מאירופה, האם ההתייחסות במסרים גם אליהם?
תשובה: אלה באוקראינה, אין אנטישמים גדולים מהם, אכזרים ביותר, מה זה משנה אם אני קורא לזה רוסיה או אוקראינה, זה אותו זבל, אוקראינה בסכנה יותר גדולה מישראל, הקב"ה איתנו פה, עם אלה שמאמינים בו, ושמה יש להם סיכוי טוב שרוסיה תבלע אותם.

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7844903 פעמים
היום - 24/04/24